Meniu
noire_mokymu_centras_logo

Apie mokymų centrą

„Noire“

Vilniuje įsikūręs grožio specialistų mokymų centras. NOIRE yra visiškai nauja erdvė apimanti ne tik grožio sritį, bet ir verslo valdymo, įvaizdžio formavimo bei marketingo žinias, kurios padeda specialistams formuoti save bei savo ateitį.
Siekdami aukščiausių rezultatų dirbame ir mokome su naujausia ir populiariausia įranga. Visi mokymų centre dirbantys treneriai yra kvalifikuoti, didelę darbo patirtį savo srityje turintys profesionalai. Mokymų centre organizuojami tiek baziniai kursai pradedantiesiems, tiek kvalifikacijos kėlimo kursai. Yra galimybė dalyvauti grupiniuose arba individualiuose mokymuose.
Pagal mokymų centro sudarytą programą, mokiniams išdėstomos teorinės žinios, suteikiami praktiniai užsiemimai bei po sėkmingų kursų yra išduodami sertifikatai, kurie leidžia tik pabaigus mokymus pradėti dirbti.
Norintiems dar labiau pagilinti žinias, patobulinti sugebėjimus – organizuojami kvalifikacijos kėlimo kursai, kurių metu patyrę savo srities profesionalai dalinasi tobulų rezultatų paslaptimis bei moko naujų technikų. O patyrę, kvalifikuoti meistrai norintys pasidalinti savo patirtimi su kitais, yra visada laukiami su savo idėjomis, pasiūlymais ir paslaugomis.
 

Mūsų partneriai

Paskambinkite mums
Parašykite mums